Artykuły

Sportowy weekend

W dniach 20-21 listopada 2015 roku, nasi wychowankowie uczestniczyli w wojewódzkich zawodach sportowych.

Dnia 20 listopada 2015 r. Paulina, Patrycja, Bartosz i Maciej, wzięli udział w II Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w pływaniu, zorganizowanych przez Dom Dziecka w Rypinie. Nasi wychowankowie zajęli III miejsce w sztafecie 3x25 m. W startach indywidualnych Patrycja i Maciej zajęli II miejsce, a Bartosz  miejsce III. Wszyscy otrzymali medale, pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody.

Dzień później, 21 listopada Patrycja, Martyna, Bartosz i Marek, uczestniczyli w X Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w tenisie stołowym.
Patrycja zajęła VI miejsce i otrzymała dyplom, medal i nagrody. Chłopcom niestety nie udało się tym razem zająć punktowanego miejsca.

W punktacji drużynowej dziewczęta zdobyły 52 punkty, tym samym zajmując 7 miejsce, natomiast chłopcy zdobyli 40 punktów i zajęli miejsce 15.

Podczas zawodów rozegrano również turniej wychowawców. Nasza wychowawczyni, Pani Teresa Rzepkowska zajęła 5 miejsce.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy!